O FIRMIE


Na rynku istniejemy od 1995 roku. Posiadamy bardzo dobrą reputację oraz wielu zadowolonych Kontrahentów. W naszej firmie pracują wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, gotowi podjąć się także wszelkich niestandardowych i wymagających projektów.

Wieloletnie doświadczenie, wyspecjalizowana kadra oraz szeroka oferta to główne zalety naszej firmy. Jesteśmy otwarci na nowe technologie, nieustannie modernizujemy sprzęt i narzędzia oraz doszkalamy załogę, aby spełniać najwyższe wymagania stawiane przez inwestorów.

ROZPOCZNIJMY
WSPÓŁPRACĘ


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź osobistego w naszej siedzibie. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz miłą i pomocną obsługę. W celu ustalenia zakresu współpracy, odsyłamy do zakładki Kontakt.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

WIZJA I MISJA

NASZYM CELEM JEST SYSTEMATYCZNY ROZWÓJ ORAZ UMOCNIENIE POZYCJI NA RYNKU


Lata pracy w branży oraz bagaż własnych doświadczeń, pozwala nam z powodzeniem realizować nawet najbardziej wymagające zadania inwestycyjne. Stawiamy na najwyższą jakość, terminowość i rzetelność. Każde, nawet najtrudniejsze zlecenie to dla nas wyzwanie, któremu zawsze sprostamy.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?


Posiadamy ciężkie maszyny budowlane takie jak wozidła, ładowarki, koparki i samochody ciężarowe. Sprzęt którym wykonujemy usługi jest naszą własnością, co pozwala nam na terminowe wywiązanie się z zawartych zleceń, umów i kontraktów od początku do końca. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych operatorów.


NASZA OFERTA